Zambrów / Zambrów, nr oferty: 11925


Polecamy nieruchomość gruntową składającą się z szczęściu niezabudowanych działek o łącznej powierzchni 3,4092 ha, położona w m. ZAMBRÓW przy ulicy Strzelniczej, gmina Zambrów, powiat zambrowski, województwo podlaskie.
Przedmiotowe działki położone są na terenie, dla którego obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego i przeznaczone są pod zabudowę przemysłową, podstawową.
Zambrów jest pierwszym miastem w kraju, które zawarło umowę na unijną dotację z Programu „Rozwój Polski Wschodniej” i zakończyło sukcesem ten projekt. W południowej części Zambrowa (ulice: Sitarska, Targowa, Strzelnicza) znajdują się tereny inwestycyjne o powierzchni 32,9 ha przeznaczone pod innowacyjne inwestycje produkcyjne.
Działki są utwardzone kostką betonową o grubości 8 cm wraz z krawężnikami na podbudowie z betonu i podsypce piaskowej. Powierzchnia utwardzona to ok. 10 000 m2.
Zrobiony został projekt budowlany na biura usługowe i hale na ok. 6000 m2. Wylane zostały fundamenty pod hale o wielkości 150x24 m. Ogrodzenie nieruchomości wykonano z gotowych segmentów stalowych o wysokości 2m na słupkach stalowych osadzonych w gotowym cokole betonowym - długość ogrodzenia 560 mb.
Plac ma trzy bramy przesuwane o długości 7m każda wykonana ze stalowych elementów.
Grunt został uzbrojony w media (tj. transformator dostosowany pod potrzeby inwestora, gaz ziemny, woda, kanalizacja deszczowa i sanitarna) oraz powstały drogi.
Teren jest objęty zwolnieniami w podatkach od nieruchomości na 5 lat od momentu zakończenia inwestycji.

10 000 000
  • 34 092 m²
  • inwestycy


cena za m²293,00 zł
powierzchnia34 092,00 m²
powierzchnia działki34 092,00 m²
kształtnieregularny
pokoje0
stan prawny gruntuAWZ (akt wł. ziemi)
uzbrojenieGaz: jest, Prąd: jest, Kanalizacja: tak, Woda: jest
przeznaczenieMPZP

  • 34 092 m²
    Pow.działki
  • inwestycy
    Rodzaj

Masz pytanie ?


; ;