Grajewo / Grajewo, nr oferty: 10850
 • Listing

Obiekt handlowy


LOKAL UŻYTKOWY Z DŁUGOTERMINOWYM NAJEMCĄ.
Na sprzedaż lokal użytkowy położony na parterze budynku handlowo-usługowego. Dobra ekspozycja budynku w pobliżu głównej drogi miejscowości.
Lokal użytkowy o powierzchni 49,02 m 2 położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego. Składa się z 2 pomieszczeń użytkowych i WC. Wyposażony jest w instalację: wodociągową, kanalizacji, elektryczną, grzewczą.
Budynek jest obiektem wolnostojącym, zawiera 16 lokali mieszkalnych o pow. 954,48 m 2 , lokale użytkowe o pow. 624,77 m 2 oraz pomieszczenia przynależne do lokali mieszkalnych o pow. 88,32 m 2 . Składa się z 2 brył: 4-piętrowej mieszkalnej i parterowej usługowej. Budynek wzniesiony w technologii tradycyjnej, murowany. Dach płaski. Elewacja nieotynkowana. Drzwi wejściowe do lokalu przeszklone, zabezpieczone kratami.

Nieruchomość położona przy ul. Osiedle Południe w Grajewie, w powiecie grajewskim, województwo podlaskie.
Lokalizacja w odległości ok. 1 km od Urzędu Miasta i zbiegu ulic krajowych nr 61 i 65. Ulica Wojska Polskiego stanowi drogę krajową nr 65 - biegnąca w obszarze województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, łączy Gołdap na granicy z Rosją (obwód kaliningradzki) z Bobrownikami na granicy z Białorusią.
W najbliższym otoczeniu znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz punkty handlowo-usługowe (przychodnia rejonowa, sklep spożywczy, supermarkety). Oferowany lokal jest dobrze wyeksponowany, znajduje się w 1. linii zabudowy.
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych na rzecz dotychczasowego właściciela:
1) w lokalu na zasadzie odpłatnego użytkowania - powierzchnia 49,02 m 2
Przeznaczenie
Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Grajewo nieruchomość znajduje się w rejonie przeznaczonym na tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej.
W pobliżu
• ulica Wojska Polskiego - fragment drogi krajowej nr 65
• punkty handlowo-usługowe


96 000
 • 49,02 m²
 • 0
 • P


cena za m²1 959,00 zł
powierzchnia49,02 m²
pokoje0
piętroParter
liczba pięter2
stan technicznydo odświeżenia
rok budowy2001
teremin wydaniado uzgodnienia

 • 49,02 m²
  Powierzchnia
 • 0
  Pokoje
 • P
  Piętro

Masz pytanie ?


; ;