Białystok / Przydworcowe, nr oferty: 10693
 • Listing

Obiekt handlowy


NIERUCHOMOŚĆ Z DŁUGOTERMINOWYM NAJEMCĄ.
Na sprzedaż docelowa nieruchomość lokalowa położona w budynku handlowo-usługowym w centrum miasta.
Docelowy lokal użytkowy o powierzchni 23,60 m 2 usytuowany na 3. piętrze budynku handlowo-usługowego. Układ funkcjonalny obejmuje jedno pomieszczenie. Wejście do lokalu ze wspólnego korytarza dostępnego z jednej z klatek schodowych budynku. Drzwi wejściowe przeszklone z żaluzjami. Ściany tynkowane, pomalowane farbą emulsyjną. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną.
Budynek w którym znajduje się docelowy lokal to obiekt 4-kondygnacyjny (3-piętrowy), wybudowany w technologii tradycyjnej, murowany. Elewacja wykończona cegłą klinkierową. Stolarka okienna PCV. Podłogi części wspólnych wykończone gresem, ściany pomalowane farbą emulsyjną. Powierzchnie budynku zagospodarowane na biura oraz działalność handlowo-usługową (biuro podatkowe, ubezpieczenia, radca prawny, fryzjer, biuro podróży, sklep z telefonami komórkowymi, sklep z komputerami).
Teren poza budynkiem zagospodarowany został na miejsca parkingowe dla samochodów osobowych oraz chodniki.
Budynek położony przy jednej z głównych ulic oś. Przydworcowe w Białymstoku. Cechą wyróżniającą nieruchomość jest położenie w centrum miasta, w okolicy o wysokim natężeniu punktów komercyjnych, handlowo-usługowych. W otoczeniu występuje również zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. W promieniu 300 m znajdują się obiekty administracji publicznej, dworzec kolejowy i autobusowy, placówki oświaty. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się bezpośrednio przy budynku.
Warunkiem sprzedaży docelowej nieruchomości lokalowej jest ustanowienie bezterminowo ograniczonych praw rzeczowych na rzecz dotychczasowego właściciela:
- na zasadzie długoterminowego użytkowania - 23,60 m 2

Cena nieruchomości: 119 000 zł.


119 000
 • 24,00 m²
 • 0
 • 3


cena za m²4 958,00 zł
powierzchnia24,00 m²
pokoje0
piętro3
liczba pięter3
stan technicznydo adaptacji
rok budowy1982
forma własnościWłasność
teremin wydaniado uzgodnienia

 • 24,00 m²
  Powierzchnia
 • 0
  Pokoje
 • 3
  Piętro

Masz pytanie ?


; ;