;
Wrocław / Psie Pole, nr oferty: 11160
 • Listing
 • Listing
 • Listing
 • Listing
 • Listing
 • Listing
 • Listing


Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2 474 m2 zabudowana budynkiem biurowoo-mieszkalnym, w otoczeniu kameralnej zabudowy mieszkaniowej.
Na sprzedaż działka zabudowana budynkiem wolnostojącym, 3-kondygnacyjnym, podpiwniczonym o charakterze biurowoo-mieszkalnym. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 657,42 m 2 , w którym zlokalizowane są:

3 mieszkania
Pomieszczenia gospodarcze
Garaż

Budynek znajduje się na centralnej części działki, część niezabudowaną stanowi droga dojazdowa oraz dojścia do budynku. Nieruchomość posiada sieć elektryczną, wodociągową, gazową, kanalizacyjną oraz teletechniczną. Plac poza nieruchomością zagospodarowany na parking na około 15 miejsc.

Nieruchomość znajduje się w północno-wschodniej części miasta, w otoczeniu znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna o charakterze kameralnym. Dużym atutem oferty jest usytuowanie w pobliżu dużych arterii komunikacyjnych. Wzdłuż tych ulic zlokalizowane są przystanki komunikacji miejskiej, które zapewniają dogodny dojazd do centrum miasta. Ok. 1 km od nieruchomości znajduje się aleja Marcina Kromera - główna arteria komunikacyjna tej części miasta. Przy osiedlu na którym znajduje się nieruchomość mieści się kościół św. Antoniego z klasztorem Franciszkanów, szpital dziecięcy, wieża ciśnień i reprezentacyjne wille.

Nieruchomość usytuowana jest w obrębie kameralnej dzielnicy mieszkaniowej - Karłowice. Bardzo dobry dostęp do centrum miasta zapewniają przystanki autobusowe zlokalizowane w odległości 300 m.
W związku z powyższym oraz z uwagi na miejscowy plan, nieruchomość można przeznaczyć na cele mieszkaniowe. Istnieje możliwość rozbudowy i nadbudowy budynku o 3 kondygnacje (dane nieruchomości określające jej potencjał inwestycyjny, w szczególności w zakresie podanych wartości PUM/PUU stanowią estymację i mogą różnić się od wartości rzeczywistych. Z uwagi na powyższe dane te nie stanowią wiążącego elementu oferty).

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie prawa dostępu do elementów czynnej infrastruktury znajdujących się w:

piwnicy - 86,97 m 2 [powierzchnia netto piwnicy 205,74 m 2 ]
parterze - 277,87 m 2 [powierzchnia netto parteru 344,42 m 2 ]

Sprzedaż jest możliwa pod warunkiem zapewnienie odpłatnego użytkowania powierzchni, o których mowa powyżej oraz służebność instalacjo o łącznej powierzchni 30,6 m2 dla dotychczasowego właściciela.

Cena nieruchomości: 2 000 000 zł.
2 000 000
 • 2 474 m²
 • budowlana


cena za m²808,00 zł
powierzchnia2 474,00 m²
powierzchnia działki2 474,00 m²
kształtprostokąt
wymiary58 x 43
pokoje0
stan prawny gruntuużytkowanie wieczyste
uzbrojenieGaz: tak - miejski, Prąd: jest, Kanalizacja: tak, Woda: jest

 • 2 474 m²
  Pow.działki
 • budowlana
  Rodzaj

Masz pytanie ?


; ;