;
Warszawa / Mokotów, nr oferty: 11079
  • Listing


Działka na Mokotowie pod inwestycję deweloperską (przewidywany PUM: 8 000 m2).

Działka zabudowana budynkiem biurowym o powierzchni 3 089,85 m 2 . Jest to obiekt o 2 kondygnacjach nadziemnych wraz z podpiwniczeniem. Bryła składa się z 2 segmentów połączonych parterowym łącznikiem. Budynek został wybudowany w latach 90. XX wieku, prezentuje dobry stan techniczny i dobry standard wykończenia. Na parterze i piętrze znajdują się biura i pomieszczenia socjalno-sanitarne. W piwnicy usytuowane są pomieszczenia techniczne, magazynowe i biura. Dostępne instalacje: wodno-kanalizacyjna, C.O., elektryczna, gazowa, teletechniczna, wentylacji mechanicznej. Większość pomieszczeń jest klimatyzowana.

Działka o regularnym kształcie prostokąta, w pełni ogrodzona. Wjazd na teren nieruchomości bezpośrednio z dwóch przylegających ulic. Parking zewnętrzny pomieści 20 samochodów, parking wewnętrzny - 12.

Istnieje możliwość wyburzenia istniejącego budynku i uzyskania gruntu pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.

Okolica jest dobrze rozwinięta, w pobliżu występują liczne punkty handlowo-usługowe, centra biurowe: Mokotów Bussines Park (GTC), Curtiz Plaza, Optimus Center, kompleks magazynowo-biurowy Platan Park, Bokserska Office Centre. W sąsiedztwie zlokalizowane są również nowoczesne obiekty magazynowe oraz zmodernizowane magazyny.

Z uwagi na otoczenie i miejscowy plan nieruchomość można wykorzystać pod mieszkania, biura, siedzibę wydawnictwa, szeroko pojęte usługi.

Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego rejonu, na którym położona jest działka działka zakłada przeznaczenie terenu zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, jednorodzinną i usługi handlu, biur i administracji.

Parametry:
- minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej: 20%
- maksymalna intensywność zabudowy: 2,9
- minimalna wysokość zabudowy: 9 m
- maksymalna wysokość zabudowy: 17 m ( 5 kondygnacji naziemnych)18 000 000
  • 2 896 m²
  • budowlana


cena za m²6 215,00 zł
powierzchnia2 896,00 m²
powierzchnia działki2 896,00 m²
kształtprostokąt
wymiary83,6 x 34,5
pokoje0
stan prawny gruntuużytkowanie wieczyste
uzbrojenieGaz: jest, Prąd: jest, Kanalizacja: tak, Woda: jest
przeznaczenieMPZP

  • 2 896 m²
    Pow.działki
  • budowlana
    Rodzaj

Masz pytanie ?


; ;