;
Szczecin / Centrum, nr oferty: 10848
 • Listing
 • Listing
 • Listing

Obiekt handlowy


Lokal użytkowy do wszechstronnego zagospodarowania w prestiżowej lokalizacji.
Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni ponad 600 m 2 na 3 kondygnacjach. Położony w prestiżowej części, w ścisłym centrum miasta. Lokal użytkowy o pow. 620,04 m 2 . Pomieszczenia usytuowane są w piwnicy, na parterze i na 1. piętrze budynku o charakterze handlowo-usługowym. W piwnicy zlokalizowanych jest: 11 pomieszczeń magazynowych, klatka schodowa, korytarz, pomieszczenie WC z umywalką, pomieszczenie wentylatorni. Powierzchnia w piwnicy: 180,44 m 2 . Na parterze: 2 sale sprzedaży,3 przedsionki, korytarz, pomieszczenia personelu, WC z umywalką, klatka schodowa. Powierzchnia na parterze: 213,47 m 2 . Na pierwszym piętrze: sala sprzedaży, pokój kierownika, pokój personelu, szatnia, korytarz, WC, pomieszczenie rozładowni. Powierzchnia na piętrze: 226,13 m 2 . Budynek wyposażony w instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, grzewczą. Położony jest na działce o powierzchni 3 336 m 2 . W części niezabudowanej mieści się parking dla samochodów osobowych.
Przedmiotem transakcji jest lokal użytkowy o powierzchni 620,04 m 2 wraz z udziałem wynoszącym 1,729/10 000 części w nieruchomości wspólnej, który stanowi prawo użytkowania wieczystego ustanowione do dnia 09.10.2097 r. działki gruntu nr 12/6 obszaru 3 336 m 2 oraz prawo współwłasności części budynku i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali
Nieruchomość położona jest w prestiżowej lokalizacji, w ścisłym centrum miasta, w otoczeniu zabudowy mieszkalno- usługowej o wysokiej intensywności. W pobliżu usytuowane są obiekty handlowo-usługowe, punkty użyteczności publicznej, liczne restauracje. Nieruchomość posiada korzystną ekspozycję oraz dobry dostęp do głównych tras komunikacyjnych miasta i transportu publicznego.
W odległości 200-500 m od nieruchomości mieszczą się: Plac Grunwaldzki, Stare Miasto, Zamek Książąt Pomorskich, Muzeum Narodowe, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, Akademia Morska.
Lokalizacja z bardzo dobrym dostępem do większych obiektów komercyjnych i centrów handlowych: Galeria Kaskada (100 m), Galaxy Centrum (600 m). Ponadto w odległości 650 m mieści się Park Miejski im. Stefana Żeromskiego.
Przeznaczenie
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren na którym zlokalizowana jest nieruchomość oznaczony jest symbolem: S.C.02.MC − funkcja mieszkalno-usługowa, usługi ogólnomiejskie − ponadlokalne, w tym preferowane obiekty kultury.
Możliwości inwestycyjne: nieruchomość do wszechstronnego zagospodarowania: biuro z magazynem, instytucja kultury, centrum rozrywkowe.
W pobliżu

Plac Grunwaldzki
Aleja Fontann
Stare Miasto
punkty handlowo-usługowe i gastronomiczne
centra handlowe: Galeria Kaskada, Galaxy Centrum
ośrodki akademickie: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Akademia Morska, Pomorski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Szczeciński
obiekty kultury: Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, Muzeum Narodowe

Podstawowe warunki umowy
Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest podpisanie umowy wynajmu lokalu o powierzchni 165,80 m 2 na okres 5 lat na rzecz dotychczasowego właściciela.

Cena nieruchomości: 3 150 000 zł.
Cena do negocjacji.
Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.3 150 000
 • 620,00 m²
 • 0
 • P


cena za m²5 081,00 zł
powierzchnia620,00 m²
pokoje0
piętroParter
liczba pięter2
stan technicznydo adaptacji
rok budowy1980
forma własnościWłasność
teremin wydaniado uzgodnienia

 • 620,00 m²
  Powierzchnia
 • 0
  Pokoje
 • P
  Piętro

Masz pytanie ?


; ;