;
Sulejówek / Centrum, nr oferty: 10864
 • Listing
 • Listing
 • Listing
 • Listing
 • Listing


Na sprzedaż budynek pod biuro w centrum miasta.

Działka o powierzchni 844 m 2 zabudowana budynkami: biurowym, gospodarczym oraz przylegającej do niego wiaty.
Budynek biurowy o pow. 328,06 m 2 jest obiektem trzykondygnacyjnym. Ściany zewnętrzne murowane, otynkowane i pomalowane. Dach konstrukcji drewnianej, pokryty blachą. Drzwi wejściowe stalowe lub drewniane. W pomieszczeniach na pierwszym piętrze podłogi oblicowane wykładziną dywanową lub wykładziną PVC. Poddasze niewykończone. Budynek wyposażony jest w instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, teletechniczną, centralnego ogrzewania.
Budynek gospodarczy o pow. użytkowej 78,93 m 2 jest obiektem jednokondygnacyjnym, murowanym. Do obiektu przylega wiata o powierzchni 11,71 m 2 . Ściany zewnętrzne budynku murowane, otynkowane i pomalowane. Dach płaski. Drzwi wejściowe stalowe lub drewniane. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną.
Działka ma regularny kształt, zbliżony do prostokąta. Ukształtowanie terenu płaskie. Od zachodu i od południa działka graniczy z ulicami. W południowej części działki znajduje się budynek biurowy, natomiast przy jej północnej granicy usytuowany jest budynek gospodarczy z wiatą. Na terenie działki znajduje się również murowana altana śmietnikowa i stalowy kontener.

Nieruchomość położona jest w centralnej części miasta, przy skrzyżowaniu. W odległości ok. 70 m od nieruchomości przebiega ul. Władysława Reymonta stanowiąca jeden z głównych ciągów komunikacyjnych tej części miasta. W pobliżu nieruchomości zlokalizowana jest stacja PKP.
W otoczeniu nieruchomości występuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz obiekty komercyjne: placówka poczty, serwis komputerowy, sklepy spożywcze, kancelaria notarialna. Handel i usługi skoncentrowane są wzdłuż ulicy Dworcowej. W odległości ok. 300 m na północ położone jest osiedle wielorodzinne oraz zespół szkół (szkoła podstawowa i gimnazjum). Budynek biurowy usytuowany jest w pierwszej linii zabudowy od ulic, co zapewnia mu bardzo dobrą ekspozycję.

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych na rzecz dotychc zasowego właściciela praw rzeczowych dostępu do infrastruktury pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy

powierzchni 182,98 m 2 w budynku na zasadzie odpłatnego użytkowania (długoterminowa umowa najmu) oraz


służebności w gruncie.

Możliwości inwestycyjne: biuro, magazyn (powierzchnia na poddaszu, pomieszczenie gospodarcze z osobnym wejściem z poziomu terenu oraz schowek na klatce schodowej).
W pobliżu

stacja kolejowa PKP
droga wojewódzka nr 637
punkty handlowo-usługowe

Cena nieruchomości: 615 000 zł.
Cena do negocjacji.
Kupujący nie ponosi kosztów wy nagrodzenia biura.

615 000
 • 419,00 m²
 • 0


cena za m²1 468,00 zł
powierzchnia419,00 m²
powierzchnia działki844,00 m²
pokoje0
rok budowy1982
teremin wydaniado uzgodnienia

 • 419,00 m²
  Powierzchnia
 • 0
  Pokoje

 • Piętro

Masz pytanie ?


; ;