;
Skierniewice / Sadowiczów, nr oferty: 9252
  • Listing


Na sprzedaż budynek mieszkalno-techniczny położony na terenie kameralnego osiedla mieszkaniowego.
Działka o powierzchni 419 m 2 zabudowana budynkiem mieszkalno-technicznym o powierzchni użytkowej 212,03 m 2 . Budynek jest obiektem wolnostojącym, 2-kondygnacyjnym, wybudowanym w technologii tradycyjnej, żelbetowo-murowanej. Elewacja docieplona styropianem i tynkiem strukturalnym. Dach konstrukcji drewnianej, wielospadowy, kryty blachodachówką. Podłogi betonowe wyłożone płytkami ceramicznymi lub panelami. Dostępne instalacje: gazowa, elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, alarmowa i centralne ogrzewanie.
W pomieszczeniach na parterze znajdują się pomieszczenia użytkowe oraz pomieszczenia z infrastrukturą techniczną, na piętrze mieści się część mieszkalna.

Nieruchomość położona na os. Sadowiczów w Skierniewicach, województwo łódzkie. Lokalizacja w 1. linii zabudowy ulicy. W sąsiedztwie występuje zwarta zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Oddalenie od centrum handlowo-usługowego miasta i urzędów administracji państwowej to odległość 1,5 km, natomiast główny węzeł komunikacyjny - droga krajowa nr 70, oddalony jest o 2,5 km.
Skierniewice leżą w centralnej Polsce między dwoma największymi aglomeracjami: łódzką i warszawską. Odległość między Skierniewicami i Warszawą wynosi ok. 70 km, natomiast między Skierniewicami i Łodzią 53 km.

Dotychczasowy właściciel sprzedając budynek chce zapewnić sobie możliwość odpłatnego użytkowania części powierzchni (długoterminowa umowa najmu) - pomieszczenie w budynku 22,8m 2 , elewacja 4m 2 , służebność przesyłu 6,75 m 2

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego miasta Skierniewice nieruchomość położona jest na terenie oznaczonym symbolem 7.110.MN − tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
W pobliżu

osiedle mieszkaniowe jednorodzinne

Cena nieruchomości: 448 000 zł.448 000
  • 212,00 m²
  • 0


cena za m²2 113,00 zł
powierzchnia212,00 m²
powierzchnia działki419,00 m²
pokoje0
rok budowy1983
teremin wydaniado uzgodnienia

  • 212,00 m²
    Powierzchnia
  • 0
    Pokoje

  • Piętro

Masz pytanie ?


; ;