;
Myszków / Połomia-Myszków, nr oferty: 11277
 • Listing
 • Listing
 • Listing
 • Listing
 • Listing
 • Listing


Biura z dużą działką kilkaset metrów od ścisłego centrum. Nieruchomość zlokalizowana jest w Myszkowie. Składa się z działek o łącznej powierzchni 1904 m².

Działki tworzą jeden kompleks o kształcie foremnego wielokąta.

Przedmiotowa nieruchomość zabudowana jest wolnostojącym, trzykondygnacyjnym budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej 485,50 m², oraz jednokondygnacyjnym budynkiem magazynowym o powierzchni użytkowej 116,70 m².

Nieruchomość w całości ogrodzona, plac utwardzony kostką brukową oraz płytami betonowymi. Na terenie działki zlokalizowany jest przenośny kontener z agregatem.
Budynek biurowy- )budynek wolnostojący, o funkcji technicznej, trzykondygnacyjny, Wybudowany w 1982 roku. Budynek wykonany jest w konstrukcji tradycyjnej murowanej z cegły ceramicznej pełnej na zaprawie cementowo-wapiennej. Fundamenty betonowe zbrojone. Stropy - płyty prefabrykowane typu „Żerań”. Stropodach wentylowany, kryty papą termozgrzewalną. Schody prefabrykowane. Stolarka okienna PCV. Stolarka drzwiowa - aluminiowa, stalowa, drewniana. Podłogi - wykładzina PCV, dywanowa płytki ceramiczne. Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, na parterze tynk strukturalny. Sufity częściowo podwieszane. Rynny i rury spustowe - PCV i blacha ocynkowana. Elewacja ocieplona - tynk strukturalny.Instalacje znajdujące się w budynku: CO gazowe, wodno-kanalizacyjna, odgromowa, elektryczna, gazowa, telekomunikacyjna, telefoniczna, grawitacyjna.
Budynek magazynowy - budynek wolnostojący o funkcji magazynowej, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony. Rzut regularny, w kształcie prostokąta, o wysokości 4,60m. Przedmiotowy budynek wykonany jest w konstrukcji tradycyjnej murowany z cegły ceramicznej pełnej na zaprawie cementowo-wapiennej. Wzdłuż ściany nośnej pęknięcie na całą wysokość. Strop - płyty prefabrykowane. Stropodach pokryty papą termozgrzewalną. Stolarka drzwiowa - stalowa. Posadzki betonowe. Tynki wewnętrzne i zewnętrzne cementowo-wapienne. Rynny i rury spustowe - PCV i blacha ocynkowana. Instalacje znajdujące się w budynku: elektryczna.

W sąsiedztwie znajduje się głównie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz usługowa a także tereny niezagospodarowane.
Uwarunkowania planistyczne
Działki znajdują się na obszarze oznaczonym w planie symbolem PU- zabudowa usługowa, obiekty produkcyjne, składy i magazyny, a częściowo na obszarze oznaczonym jako KDL- droga publiczna, klasy ulicy lokalnej.
Założenia sprzedaży
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:
1) powierzchni 138,90 m² w budynku biurowym na zasadzie odpłatnego użytkowania;
2) powierzchni 129,12 m² gruntu na zasadzie służebności przesyłu.

990 000
 • 602,00 m²
 • 0


cena za m²1 645,00 zł
powierzchnia602,00 m²
powierzchnia działki1 904,00 m²
pokoje0
rok budowy1983
ogrzewaniecentralne
uzbrojenieGaz: jest, Prąd: jest, Kanalizacja: tak, Woda: tak
teremin wydaniado uzgodnienia

 • 602,00 m²
  Powierzchnia
 • 0
  Pokoje

 • Piętro

Masz pytanie ?


; ;