;
Kraków / Grzegórzki, nr oferty: 10988
  • Listing


Duża działka o powierzchni 15 260 m 2 w bardzo dobrej lokalizacji - 3 km od ścisłego centrum miasta. Na terenie nieruchomości znajdują się 4 budynki o łącznej powierzchni 7 806 m². Łączna powierzchnia wszystkich zabudowań położonych na działce wynosi 8 035 m².

Główny budynek biurowy to obiekt 5-kondygnacyjny całkowicie podpiwniczony o powierzchni 1 075 m 2 . Posiada 2 wejścia, jedno główne, drugie od strony dziedzińca. Komunikację w środku budynku zapewnia 1 klatka schodowa. Pomieszczenia na każdym piętrze zaaranżowane są w układzie gabinetowym z głównym ciągiem komunikacyjnym pośrodku. Powierzchnia gabinetów to w większości ok. 20-35 m 2 . 4 piętro budynku to poddasze użytkowe - aktualnie znajdują się tam pomieszczenia biurowe i sale szkoleniowe.
Drugi z budynków - parterowy, podpiwniczony aktualnie służy jako centrum obsługujące korespondencję masową. W budynku znajdują się 3 windy towarowe - 2 obsługujące ruch wewnątrz budynku oraz 1 zewnętrzna. Windy służą do transportowania papieru z magazynu, który znajduje się w piwnicy do centrum, znajdującego się na parterze.

Trzeci budynek kompleksu to obiekt jednopiętrowy, w części podpiwniczony, aktualnie wykorzystywany na cele biurowe. Wielkość pokoi waha się w granicach 30-35 m 2 . W piwnicy budynku znajduje się węzeł cieplny.

Czwarty budynek to obiekt parterowy - połowa zajęta jest przez pomieszczenia biurowe, druga część budynku to wolne przestrzenie służące jako dodatkowa powierzchnia dla centrum korespondencji masowej. Obiekt przeszedł generalny remont w 2010 roku.

Nieruchomość posiada własny parking z ok. 100 miejscami parkingowymi.
Część nieruchomości - główny budynek , znajduje się w strefie ochrony konserwatora zabytków. Można go zaadaptować na cele handlowo-usługowe.

Nieruchomość położona jest w Krakowie, województwo małopolskie. Głównym atutem jest dobra lokalizacja, zaledwie 3 km od Rynku Starego Miasta i Dworca Głównego PKP i PKS. Dojazd do ścisłego centrum zajmuje niecałe 10 min. samochodem. Okolica jest doskonale skomunikowana - w odległości 300 metrów znajduje się przystanek tramwajowy, a ok. 500 m przystanek autobusowy - zapewniając szybki i dogodny dojazd do centrum miasta. Ponadto w pobliżu przebiegają duże arterie komunikacyjne - Aleja Pokoju i ul. Mogilska.
Kolejną zaletą lokalizacji jest bardzo dobry dostęp do obiektów komercyjnych - w promieniu 2 km znajdują się 3 sklepy wielkopowierzchniowe. Ponadto w odległości 1 km znajdują się: Uniwersytet Ekonomiczny, stadion Tauron Arena, Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego.
W sąsiedztwie występuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość znajduje się na terenie zabudowy usługowej.

Warunkiem zawarcia umowy jest ustanowienie nieodpłatnej służebności przesyłu w gruncie o powierzchni 91,48 m 2 .

Cena do negocjacji.
Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura.
40 000 000
  • 8 035,00 m²
  • 0


cena za m²4 978,00 zł
powierzchnia8 035,00 m²
powierzchnia działki15 260,00 m²
pokoje0
rok budowy1949
teremin wydaniado uzgodnienia

  • 8 035,00 m²
    Powierzchnia
  • 0
    Pokoje

  • Piętro

Masz pytanie ?


; ;