;
Koszalin / Rokosowo, nr oferty: 10252
  • Listing


Nieruchomość stanowiąca działkę zabudowana budynkiem niemieszkalnym. Budynek biurowy o powierzchni użytkowej 142.1m 2 jest obiektem jednokondygnacyjnym, parterowym, wolnostojącym wykonanym w technologii tradycyjnej jako murowany z elementów ściennych drobnowymiarowych z dachem płaskim krytym papą. W budynku wydzielono pomieszczenia biurowe, gospodarcze oraz sanitarne. Drugi budynek niemieszkalny o powierzchni użytkowej 28,9 m 2 jest obiektem jednokondygnacyjnym, parterowym, wolnostojącym wykonanym w technologii tradycyjnej jako murowany z elementów ściennych drobnowymiarowych z dachem płaskim krytym papą.

Nieruchomość położona poza ścisłym centrum w południowo - wschodniej części miasta w sąsiedztwie nowo realizowanej zabudowy. Dojazd drogą asfaltową/betonową jedną z odnóg głównej arterii miasta.
Przeznaczenie
Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego terenu położonego w Koszalinie działka znajduje się w obszarze elementarnym oznaczonym symbolem „U” o przeznaczeniu pod zabudowę usługową. Przedmiotowa działka jak i budynek znajdują się w wykazie Gminnej Ewidencji Zabytków Miasta Koszalina.

Cena nieruchomości: 1 410 000 zł.
Cena do negocjacji.
Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura.1 410 000
  • 9 440 m²
  • inwestycy


cena za m²149,00 zł
powierzchnia9 440,00 m²
powierzchnia działki9 440,00 m²
kształtnieregularny
pokoje0
stan prawny gruntuużytkowanie wieczyste
uzbrojenieGaz: tak - miejski, Prąd: jest, Kanalizacja: miejska, Woda: tak - miejska
przeznaczenieMPZP

  • 9 440 m²
    Pow.działki
  • inwestycy
    Rodzaj

Masz pytanie ?


; ;