;
Gorzów Wielkopolski / Śródmieście, nr oferty: 10852
 • Listing
 • Listing
 • Listing
 • Listing


NIERUCHOMOŚĆ DO CZĘŚCIOWEGO WYBURZENIA, ROZBUDOWY.
NIERUCHOMOŚĆ DO PRZEKSZTAŁCENIA NA CENTRUM HANDLOWE LUB INNY OBIEKT USŁUGOWY.

Przedmiotowa nieruchomość składa się z działki o powierzchni 5901 m².

Nieruchomość zabudowana jest kompleksem budynków oraz hal produkcyjno-magazynowo-biurowych z częścią mieszkalną. Lokalizację Teren działki ma kształt wydłużonego prostokąta o wjeździe o szerokości 10 m I maksymalnej szerokości ok. 48 m, jest ogrodzony i utwardzony.

Kompleks budynków posadowiony jest przy wschodniej granicy nieruchomości, pozostała część stanowi plac manewrowo-składowy z trzema budynkami wolnostojącymi.
Nieruchomość zabudowana zespołem budynków:

Budynek Biurowo-mieszkaln - o biekt biurowo-mieszkalny, dwukondygnacyjny, z poddaszem nieużytkowym, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 363,40 m².
Budynek biurowo-mieszkalny obiekt biurowo-mieszkalny, jednokondygnacyjny, nie podpiwniczony o pow. 482,22 m².
Budynek biurowo-technicznyobiekt biurowo-techniczny jednokondygnacyjny, nie podpiwniczony o powierzchni użytkowej 455,63m².
Budynek magazynowy , w zwartej zabudowie, jednokondygnacyjny, nie podpiwniczony o powierzchni 466,55 m².
Budynek techniczno-mieszkalnyobiekt zlokalizowany jako ostatni w zwartej zabudowie ciągu budynków, w zachodniej części działki, obiekt techniczno-mieszkalny, dwukondygnacyjny, nie podpiwniczony o powierzchni użytkowej 471,02 m².
Budynek biurowybudynek wolnostojący, dwukondygnacyjny, nie podpiwniczony o pow. 312,83 m².
Budynek magazynowyobiekt zlokalizowany w części południowej działki, w zabudowie zwartej z obiektami znajdującymi się na działce sąsiedniej, jednokondygnacyjny, nie podpiwniczony o pow. 329,4 m².
Budynek magazynowy - obiekt zlokalizowany w części zachodniej działki, w zabudowie zwartej z obiektami znajdującymi się na działce sąsiedniej, jednokondygnacyjny, nie podpiwniczony o powierzchni użytkowej 119,67 m².

.Nieruchomość zlokalizowana jest w strefie pośredniej obrębu Śródmieście, w północnej części miasta.

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury pozostającej w obrębie nieruchomości i dotyczy powierzchni 84m² gruntu na zasadzie służebności przesyłu.
Brak miejscowego planu zagospodarowana przestrzennego- Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego miasta Gorzowa Wielkopolskiego, nieruchomość położona jest na obszarze porządkowania i uzupełniania istniejących struktur, objętego ścisłą ochroną konserwatorską, oznaczony symbolem U - tereny usług ogólnomiejskich skoncentrowanych.
Cena nieruchomości: 1 450 000 zł.
Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura.1 450 000
 • 3 000,00 m²
 • 0


cena za m²483,00 zł
powierzchnia3 000,00 m²
powierzchnia działki5 901,00 m²
pokoje0
rok budowy1919
teremin wydaniado uzgodnienia

 • 3 000,00 m²
  Powierzchnia
 • 0
  Pokoje

 • Piętro

Masz pytanie ?


; ;