;
Działdowo / Działdowo, nr oferty: 10863
 • Listing
 • Listing
 • Listing
 • Listing


Na sprzedaż budynek biurowy w zabytkowej części miasta z bardzo dobrą ekspozycją od strony ulicy.
Działka o pow. 574 m 2 zabudowana budynkiem biurowym o pow. 860,90 m 2 .
Budynek jest obiektem 3-kondygnacyjnym, podpiwniczonym, murowany, po termomodernizacji. Fundamenty i stropy żelbetonowe, schody żelbetonowe wyłożone płytkami gresowymi z podjazdem dla niepełnosprawnych. Drzwi wejściowe PVC z roletami antywłamaniowymi, drzwi wewnętrzne drewniane - pełne i szklone. Posadzki cementowe wyłożone płytkami ceramicznymi, wykładziną dywanową, PVC oraz płytkami PVC. Ściany wewnętrzne tynkowane, pomalowane farbą akrylową, lamperie pokryte farbą olejną, sanitariaty wyłożone glazurą.
Do obiektu doprowadzono instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową, wentylacyjną, sieć telefoniczną, alarmową oraz centralne ogrzewanie.
Wejście do budynku od strony południowej, wschodniej oraz od strony zachodniej (wewnętrznej). Brama wjazdowa zlokalizowana od strony północnej. Nieruchomość u zbiegu trzech głównych ulic miasta.

Przeznaczenie
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Działdowo nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym T-19 - funkcja podstawowa - centralny obszar wielofunkcyjny, w strefach ochrony: A - pełnej ochrony konserwatorskiej i OW - ochrony archeologicznej. Powyższa nieruchomość wraz z budynkiem nie jest wpisana do rejestru zabytków Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz nie figuruje w Gminnej Ewidencji Zabytków Miasta Działdowo.
Możliwości inwestycyjne: biuro, usługi
W pobliżu

Rynek i Ratusz
Dworzec PKP
Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego
punkty handlowo-usługowe

Podstawowe warunki umowy
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowych ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury pozostającej w obrębie nieruchomości na zasadzie długoterminowej, odpłatnej umowy najmu, tj.:
- użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 128,40m 2 ;
- służebności przesyłu sieci teletechnicznych biegnących w gruncie.

Cena nieruchomości: 1 200 000 zł.
Cena do negocjacji.
Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura.



1 200 000
 • 861,00 m²
 • 0


cena za m²1 394,00 zł
powierzchnia861,00 m²
powierzchnia działki574,00 m²
pokoje0
rok budowy1978
teremin wydaniado uzgodnienia

 • 861,00 m²
  Powierzchnia
 • 0
  Pokoje

 • Piętro

Masz pytanie ?


; ;