;
Ciechanów / Śródmieście, nr oferty: 9254
 • Listing
 • Listing


Na sprzedaż kompleks budynków biurowo-magazynowych 100 m od głównych arterii komunikacyjnych miasta.
Na sprzedaż działka o pow. 3189 m 2 zabudowana budynkami:
- biurowy o pow. 1147,01 m 2
- techniczny A o pow. 53,21 m 2
- techniczny B o pow. 31,07 m 2
- trafostacji o pow. 47,37 m 2
Dodatkowo na nieruchomości zlokalizowanych jest siedem blaszanych garaży, stalowa wiata rowerowa oraz maszt telekomunikacyjny.
Teren działki zagospodarowany, ogrodzony, oświetlony. Ciągi piesze i jezdne wyłożone kostką Bauma.
Budynek biurowy jest obiektem 2-kondygnacyjnym, podpiwniczonym, wybudowany w technologii tradycyjnej - murowanej. Fundamenty żelbetowe. Elewacja budynku otynkowana i pomalowana. Dach płaski. Na podłogach korytarzy oraz klatek schodowych położone płytki ceramiczne. Dostępne instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, centralne ogrzewanie. Budynek jest w dobrym stanie technicznym, brak ubytków i spękań.
Na parterze budynku znajdują się pomieszczenia techniczne, pomieszczenia socjalne, sanitariaty oraz klatka schodowa. Na 1. piętrze mieszczą się pomieszczenia „open space“, pomieszczenia biurowe, toalety.
Budynek techniczny A jest obiektem 1-kondygnacyjnym, wykonany w technologii tradycyjnej - murowany. Dach płaski. Układ funkcjonalny budynku tworzą 3 pomieszczenia. W jednym z pomieszczeń wydzielone jest zaplecze sanitarne. Dostępne instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna. Budynek może pełnić funkcje magazynowe.
Budynek techniczny B jest obiektem 1-kondygnacyjnym, wykonany w technologii tradycyjnej - murowany. Dach płaski. Układ funkcjonalny budynku tworzą 2 pomieszczenia: agregatornia i pomieszczenie techniczne. Obiekt wyposażony w instalację elektryczną.
Budynek trafostacji to obiekt parterowy, murowany. Elewacja budynku otynkowana. Dach płaski. Układ funkcjonalny budynku tworzy 5 pomieszczeń z osobnymi wejściami. Obiekt wyposażony jest w instalację elektryczną. Budynek może pełnić funkcje magazynowe.
Na terenie działki znajduje się 7 obiektów o konstrukcji stalowej, ze ścianami i dachem wykonanymi z blachy falistej, mogących pełnić funkcje magazynowo-garażowe.

Nieruchomość położona w Ciechanowie, województwo mazowieckie.
Leży wo centralnej, śródmiejskiej części Ciechanowa, ok. 400 m od Urzędu Miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie występuje zabudowa mieszkaniowa 1-rodzinna oraz niska zabudowa wielorodzinna.
Atutem nieruchomości jest jej korzystne położenie w dobrze skomunikowanej części miasta. W odległości ok. 400 m na północny wschód krzyżują się 2 najważniejsze arterie komunikacyjne miasta - ulice 17 Stycznia oraz 11. Pułku Ułanów Legionowych stanowiące fragmenty dróg krajowych nr 50 i nr 60. W niedużej odległości na zachód przepływa rzeka Łydynia. W promieniu do 200 m, wzdłuż ul. 17 Stycznia oraz ul. Warszawskiej znajdują się obiekty handlowo-usługowe, biurowe oraz instytucje publiczne.

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie na rzecz dotychczasowego właściciela bezterminowych ograniczonych praw rzeczowych:

prawa odpłatnego użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 904,02 m 2 w budynkach (długoterminowa umowa najmu)
służebności przesyłu dla urządzeń i sieci teletechnicznych biegnących w gruncie (powierzchnia zajętego gruntu: 459,72m 2 )

Przeznaczenie
Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość położona jest na terenach zabudowy śródmiejskiej.
Możliwości inwestycyjne: biuro, przestrzenie magazynowe.
W pobliżu
• główne arterie miasta: 17 Stycznia, 11. Pułku Ułanów Legionowych, Tatarka - będące częścią dróg krajowych nr 50 i nr 60
• punkty handlowo-usługowe
• Urząd Miasta
• Zamek Książąt Mazowieckich

Cena nieruchomości 1 600 000 zł.
Cena do negocjacji.
Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura.

1 600 000
 • 1 281,00 m²
 • 0


cena za m²1 249,00 zł
powierzchnia1 281,00 m²
powierzchnia działki3 189,00 m²
pokoje0
rok budowy1978
teremin wydaniado uzgodnienia

 • 1 281,00 m²
  Powierzchnia
 • 0
  Pokoje

 • Piętro

Masz pytanie ?


; ;