;
Bydgoszcz / Osowa Góra, nr oferty: 11033
  • Listing


Polecamy Państwu działkę usługowo-przemysłową zabudowana budynkiem biurowym, położoną w przemysłowej części miasta.

Nieruchomość stanowią dwie działki gruntu tworzące funkcjonalną całość.

Teren ma kształt regularny, zbliżony do kwadratu, jest ogrodzony oraz częściowo utwardzony. Budynek posadowiony na działce to obiekt dwukondygnacyjny, wykonany w technologii tradycyjnej, podpiwniczony. Budynek w dobrym stanie technicznym.

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w usługowo-przemysłowej części Bydgoszczy, około 7 kilometrów od centrum miasta i 3 kilometry od stacji PKP Bydgoszcz Zachód.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przedmiotowe działki znajdują się w granicy terenu oznaczonego jaki: teren obiektów produkcyjnych, składów, magazynów i zabudowy usługowej; obowiązuje zakaz lokalizacji funkcji: administracji publicznej wymiaru sprawiedliwości, kultury, kultu religijnego, oświaty, szkolnictwa wyższego, nauki, wychowania, opieki zdrowotnej, społecznej i socjalnej, turystyki i sportu, a także mieszkaniowej i zamieszkania zbiorowego.

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:
- służebność przesyłu mediów w gruncie (powierzchnia ok. 144 m2)
- pozostawienie części powierzchni w budynku do odpłatnego użytkowania dotychczasowemu właścicielowi nieruchomości (ok. 121 m2) - sprzedający chce jeszcze przez pewien czas pozostać w budynku i prowadzić działalność, ustanawiając stawkę miesięczną opłaty za użytkowanie pomieszczeń płatna nowemu właścicielowi.

Cena nieruchomości: 870 000 zł.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


870 000
  • 3 062 m²
  • inwestycy


cena za m²284,00 zł
powierzchnia3 062,00 m²
powierzchnia działki3 062,00 m²
kształtprostokąt
wymiary53 x 58
pokoje0
stan prawny gruntuużytkowanie wieczyste
uzbrojenieGaz: jest, Prąd: jest, Kanalizacja: miejska, Woda: jest
przeznaczenieMPZP

  • 3 062 m²
    Pow.działki
  • inwestycy
    Rodzaj

Masz pytanie ?


; ;