;
Białystok / Piaski, nr oferty: 10027

ApartamentowiecMieszkanie znajduje się na osiedlu Piaski na obrzeżach ścisłego centrum w miejscu z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą - nieopodal znajduje się szereg sklepów, zakładów usługowych, szpital, szkoły, zakłady użyteczności publicznej itd.
Znajduje jest w atrakcyjnym eleganckim i nowoczesnym apartamentowcu z 2015 r. wyposażonym w nowoczesną windę, zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową. Teren budynku jest monitorowany, bramy wjazdowe sterowane pilotem. Wewnątrz wiele miejsc parkingowych pozwalających na swobodne parkowanie aut.
Położone jest na II piętrze - składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni połączonej z pokojem dziennym. Kuchnia wyposażona jest w atrakcyjną zabudowę i wraz ze sprzętem AGD - wliczone są w cenę mieszkania, wygodnej łazienki z natryskiem, umywalką z półkami i z sanitariatem. W skład mieszkania wchodzi przedpokój szafą i duży wyłożony terakotą balkon.
Mieszkanie jest bardzo ładnie i estetycznie urządzone, czyste i nie wymagające dodatkowych nakładów finansowych. Doskonale nadaje się do zamieszkania zarówno przez osoby samotne, pary jak i rodziny. Z uwagi na bliskie położenie wyższych uczelni i inne szkoły oraz szpital, może to być też bardzo dobra inwestycja - jako mieszkanie do wynajęcia.
W 2 pokojach na podłodze ułożony jest parkiet, ściany malowane w łazience glazura i na podłodze terakota. W kuchni i pokoju dziennym ułożony jest gres.
Dodatkowym atutem mieszkania jest niski czynsz - ok. 350zł
Wydanie mieszkania bezpośrednio po zakupie.W zakresie obsługi transakcji kupna-sprzedaży organizujemy również rozliczenie wody, energii elektrycznej, gazu. Dostarczamy odpowiednie dokumenty do wspólnoty mieszkaniowej.


347 000
 • 50,00 m²
 • 3
 • 2


cena za m²6 940,00 zł
powierzchnia50,00 m²
powierzchnia użytkowa50,00 m²
pokoje3
piętro2
liczba pięter5
materiałcegła
stan technicznydo wprowadzenia
rok budowy2015
forma własnościWłasność
ogrzewaniemiejskie
balkonduży
oknanowe PCV
kuchniaaneks kuchenny - połączony z salonem, z zabudową kuchenną
mediaCO, gaz, prąd, śmieci
uzbrojenieGaz: tak - miejski, Woda: miejska
czynsz350
teremin wydanianatychmiast
obciążeniabrak

 • 50,00 m²
  Powierzchnia
 • 3
  Pokoje
 • 2
  Piętro

Masz pytanie ?


; ;